Čo je to Shamballa náramok a ako ho vyrobiť?

01.11.2022

Shambala náramky sú veľmi populárne u mnohých vekových kategórií. Vhodné sú na obdarovanie blízkej osoby, zdokonaľovanie si svojich zručností ako aj na privyrobenie si zopár drobných. Tieto náramky je možné nájsť na každom rohu. Sú cenovo dostupné, veľmi pekné a v mnohých prípadoch pôsobia aj ako vkusný módny doplnok.

Pôvod a spiritualita Shamballa náramkov

Pôvodný význam Shamballa náramkov nás vracia do dávnej Ázie. Dokonca je možné zoznámiť sa aj s mýtusom, kde Shamballa bolo dávne Ázijské kráľosvstvo. Toto kráľovstvo v sebe nieslo pozitívne myšlienky či vnútorný pokoj, s čím často priamo súvisia aj samotné Shamballa náramky. Pre páry sú to náramky lásky, pre súrodencov náramky súrodeneckého šťastia a pre najlepších priateľov môžu znamenať symbol vďaky.

Z čoho je možné vyrobiť Shamballa náramok?

Vyrobiť Shabmalla náramok nie je náročné a zároveň je ho možné vyrobiť z jednoduchého materiálu. Zhrnieme si to nasledovne, nájdite si doma gorálky rôzneho druhu. Ďalej si zvoľte šnúru, na ktorú sa budú náramky navliekať. My odporúčame buď klasickú voskovanú šnúru o priemere 1 až 2 mm, no výnimkou nie sú ani okrasné šnúry či šnúry polyesterového a viskózneho charakteru. Všetky tieto šnúry je možné nájsť u nás na našom webe www.textilla.sk.

Postup ako vyrobiť Shamballa náramok

Návod je veľmi jednoduchý a aby sme Vám to čo najviac uľahčili, nižšie Vám to kolegovia z portálu Kreatívne ruky ukážu.

Svoje Shamballa náramky nám neváhajte poslať do nášho mailu alebo na našu Facebookovú stránku do komentára pod posledný príspevok. Určite sa aj my a naši klienti inšpirujú týmito zaujímavými a hlavne pestrofarebnými náramkami. Hlavne si pri ich výrobe nezamotajte ruky. Urobte radosť či už sebe, alebo svojim blízkym.

Ak Vás tento návod zaujal a radi by ste si sami vytvorili svoj Shamballa náramok, šnúry akéhokoľvek druhu máme v ponuke na našom webe TEXTILLA. Zároveň, ak nemáte stále dodávateľa textilnej galantérie pre Vašu krajčírsku výrobu, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom formulára.

Držíme palce Vám, ako aj vašim šikovným ručičkám.

S pozdravom,

Tím TEXTILA